У Каховці на СК «Олімпійський» відкрито майданчик з міні-футболу

У Каховці на СК «Олімпійський» відкрито майданчик з міні-футболу
30 марта 2015 года.

У сонячний березневий день на спорткомбінаті «Олімпійський» зібралася дітвора, юні футболісти та легкоатлети, яких прийшли привітати міський голова Олександр Карасевич, перший заступник міського голови Павло Пуляєв, заступник міського голови Віталій Чернявський, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та його заступник Сергій Кашулін.

Справа в тому, що 25 березня відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика з міні-футболу зі штучним покриттям. І хоча роботи по ньому були проведені ще наприкінці 2014 року, зараз, після зимових робіт з відновлення, він запрацює на повну.

Нагадаємо, що протягом жовтня-грудня 2014 року на СК «Олімпійський» було здійснено капітальний ремонт спортивного (міні-футбольного) майданчика зі штучним покриттям (15 х 25 м), який було збудовано у 2004 році в рамках програми Федерації футболу України з розвитку дитячо-юнацького футболу. Фінансування робіт здійснювалось за рахунок міського бюджету розвитку: 40,165 тис. грн. Підрядна організація: ФОП Пенізов Сергій Іванович.

 Спортивний майданчик доступний для громадян та постійно використовується з великою інтенсивністю для проведення навчально-тренувальних та змагальних заходів з міні-футболу серед дітей, юнаків та молоді міста, що дуже важливо для підготовки майбутніх спортсменів-переможців.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости