У ІІІ кварталі державні інспектори виявили 126 порушень земельного законодавства


18 октября 2017 года.

Упродовж ІІІ кварталу нинішнього року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області здійснили 259 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. У результаті були виявлені 126 порушень на загальній площі понад 2 тис. га.

До громадян та посадових осіб, дії яких містять ознаки правопорушень, застосовувалися заходи адміністративного впливу, внаслідок чого складено 85 протоколів. За результатами розгляду адміністративних справ винесено 81 постанову про накладення адміністративних стягнень на суму близько 17,6 тис. грн. На разі за 44 постановами сплачено майже 9,2 тис. грн.

Загальний розмір нарахованої шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу склав понад 1,4 млн. грн. В добровільному порядку у звітному періоді було сплачено 1 363 090,13 грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости