У ХОДА створена робоча група для вивчення проблемних питань районів області


1 ноября 2016 года.

З метою інспектування нагальних питань соціально-економічного розвитку області та вивчення ходу впровадження адміністративно-територіальної реформи була створена обласна робоча група, до складу якої увійшли керівників структурних підрозділів ОДА та депутат обласної ради.

Під головуванням в. о. заступника голови ОДА Дмитра Бутрія перший виїзд робочої групи, до складу якої увійшли керівники структурних підрозділів ОДА, депутат обласної ради Білозерського району та координатор Офісу реформ, було здійснено 31 жовтня до Білозерської районної державної адміністрації.

На засіданні робочої групи були присутні голова Білозерської РДА та керівники структурних підрозділів, голова Білозерської районної ради, головні лікарі КП «Білозерська центральна районна лікарня», КЗ «Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги» та голови сільських та селищних рад. Під час засідання обговорили питання соціально-економічного розвитку району, виконання місцевих бюджетів, питання об'єднання територіальних громад та розвитку спорту у Білозерському районі.

Також, члени робочої групи заслухали проблемні питання Білозерського району, які потребують невідкладного вирішення та сприяння з боку обласної державної адміністрації.

Одне з нагальних питань мешканців с.Музиківка є реконструкція дитячого садочку з метою розширення його приміщення. Музиківський сільський голова Олександр Лейбзон розповів, що виховання у дитсадку потребують 170 діточок, а розмістити приміщення може лише 90.

Східненський сільський голова Тетяна Вова розповіла про відсутність дороги за напрямком «Надеждівка-Східне». За її словами автоперевізники відмовляються перевозити людей за цим маршрутом через відсутність належної дороги.

Всі проблемні питання були взяті на контроль робочої групи для подальшого їх опрацювання та відповідних доручень до керівників профільних підрозділів облдержадміністрації.

Теги: хода
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости