У херсонському центрі зайнятості працює електронна черга


24 января 2017 года.

З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу новий сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись як на первинний прийом, так і на отримання консультації до фахівця будь-якого центру зайнятості України.

Послуга електронної черги реєстрації безробітних доступна громадянам на порталі Державної служби зайнятості. Особі, яка самостійно зарезервувала для себе час, не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості, робоче місце якого вказане під час запису засобами електронної черги. Своє запрошення на прийом особа побачить на табло у секторі самостійного пошуку роботи, де відображатиметься час, номер талону, робоче місце фахівця.

«Служба зайнятості неодноразово доводила свою здатність ефективно реагувати на виклики ринку праці та потреби суспільства, і сьогодні продовжує запроваджувати ефективні технології надання послуг, забезпечувати організаційні підходи щодо сприяння зайнятості. Сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних» значно спростить та оптимізує комунікацію між шукачами роботи та центром зайнятості», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Теги: черга
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости