У Херсоні відбулись урочисті збори "Чорнобиль: Подвиг. Пам'ять"

У Херсоні відбулись урочисті збори
25 апреля 2016 года.

До 30-х роковин Чорнобильської катастрофи в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.М.Куліша відбулисьурочисті збори«Чорнобиль: Подвиг. Пам'ять. Попередження».

За останніми даними, у Херсоні проживає 1737 осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, із них 829 є ліквідаторами наслідків катастрофи.

"Ми схиляємо голови сьогодні перед неоціненним подвигом тих, хто ціною власного життя та здоров'я рятував увесь світ. Наслідки катастрофи були страшними. Та ще страшнішим було те, що держава мовчала. Люди виходили на першотравневі демонстрації, не знаючи та не усвідомлюючи усього страхіття того, що сталося. Хай ніколи не повториться така катастрофи. Щира подяка тим, завдяки кому вистояв увесь світ", - звернувся зі сцени Володимир Миколаєнко, по чому нагородив почесними грамотами та подяками учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що завтра о 09.00 на КЗ "Школа гуманітарної праці" відкриють меморіальну дошку ліквідатору наслідків аварії Леоніду Христичу, а об 11.00у парку "Херсонська фортеця" відбудеться мітинг та відкриття пам'ятника жертвам Чорнобильської катастрофи.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости