У херсонському «Сільпо» хлопець роздягнувся та пірнув в акваріум із рибами


1 декабря 2020 года.

За цей вчинок його розшукують поліцейські, кваліфікація злочину - хуліганство. Тому в разі доведення провини реальний термін він навряд чи отримає, а от штраф або адміністративна відповідальність цілком можливі. Подія відбулася в магазині «Сільпо», який розташовується на території ТРЦ «Фабрика». Перед акваріумом хлопець роздягнувся до плавок і гумовою шапочки, після чого швидко заліз у воду й навіть пару разів пірнув, розполохавши всю рибу.

Кажуть, що пірнув у акваріум хлопець, блогер, відомий своїми пранками, Михайло Шаталов. Він часто у своїх відео розігрує сторонніх людей. Не став винятком і цей контент. На блогера в «Інстраграмі» підписані понад 255 тис. осіб.

Шаталов уже прокоментував свій вчинок. Він каже, що охоронці після затримання його впізнали та просто відпустили. А своїм хейтерам Михайло відповів, що навіть і не думав знущатися над рибою в акваріумі. Навпаки, своїми діями він її рятував від смерті. Можливо, тепер рибу не так швидко куплять та вона ще трохи поживе. Але поліція на основі наявних фактів усе одно вирішила відкрити на хлопця справу. Йому інкримінують дрібне хуліганство. За таке світить штраф у 199 грн.

Це не перший скандал із пранкерами. Один із таких жартівників Vovan222 часто розігрує представників влади. Пару років тому він дзвонив меру Кличко та просив його відключити гарячу воду в будинку Ляшка. Законодавча база України до пранків досить лояльна, хоча є й винятки. Наприклад, якщо пожартувати щодо закладеної десь бомби, то за новим законодавством можна відправитися у в'язницю на термін до 8 років. Тому потрібно не переходити межу у своїх розіграшах.

Однією з можливих причин купання хлопця в акваріумі соцмережі називають програвання ним спору. Мовляв, він азартна людина. Але ж азарт легко реалізувати й по-іншому, не ганьблячись на всю країну. Наприклад, можна пограти в якомусь онлайн-казино, вибравши його з рейтингу експертів тут. Тим більше вони зараз пропонують відмінні бездепозитні бонуси.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости