У херсонському порту митники вилучили незадекларований наркотичний засіб


5 апреля 2017 года.

У зону митного контролю «Херсон-порт» з Греції прибуло судно під прапором Мальти, де капітаном судна є громадянин Російської Федерації. В ході проведення митного контролю судна в судовій аптечці для зберігання ліків, яка знаходиться у медичній кімнаті, виявлено наркотичний засіб «TRAMADOL EG 100mg/2ml» в кількості 5 ампул з вмістом речовини трамадол, які не були задекларовані капітаном судна.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 770 від 06.05.2000 року речовина трамадол, яка входить до складу препарату «TRAMADOL EG 100mg/2ml» віднесена до психотропних речовин, обіг яких обмежено і стосовно яких допускаються виключення деяких заходів контролю (таблиці II список №1).

Відповідно до ст. 24 Закону України № 60/95-ВР від 15.02.1995 року «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" - ввезення на територію України, вивезення з території України чи транзит через територію України наркотичних засобів, психотропних речовин або прекурсорів здійснюється за наявності дозволу на право ввезення (вивезення) чи транзиту наркотичних засобів, психотропних речовин або прекурсорів, виданого спеціально уповноваженим органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Таким чином, капітан судна - громадянин Російської Федерації не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар - 5 ампул лікарського засобу «TRAMADOL EG 100mg/2ml» з вмістом речовини трамадол, який підлягає обов'язковому декларуванні при переміщенні через митний кордон України.

Складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Засіб вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости