У херсонському онкодиспансері відкриття виставки

У херсонському онкодиспансері відкриття виставки
27 апреля 2016 года.

Напередодні великодніх свят у рамках проекту «Галерея життя» в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбудеться виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Експозиція включає 21 роботу, авторами яких стали учні та студенти навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона. На картинах, виконаних у різних декоративних техніках - чудернацькі птахи та квіти, чарівні звірі та дерева, музики, пейзажі рідного краю та народні персонажі.

Декоративно-прикладне мистецтво - це мистецтво, яке має давні корені. Але вийшовши з глибин історії, воно не лише несе в собі культуру нашого народу, а й спонукає на пошуки нових ідей, нових форм в мистецтві, надихає на життя та дарує духовний спокій.  Тепла та яскрава атмосфера від робіт молодих художників створить терапевтичний, реабілітаційний життєвий простір, що сприятиме зміцненню психічного, фізичного та духовного здоров'я пацієнтів херсонського онкологічного центру.

Виставка відкривається 28 квітня 2016 року у приміщенні Херсонського обласного онкологічного диспансеру за адресою: м. Херсон, Кіндійське шосе, 26Б.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости