У Херсонському окружному адміністративному суді пройшов День відкритих дверей для людей з інвалідністю

У Херсонському окружному адміністративному суді пройшов День відкритих дверей для людей з інвалідністю
01 / 07 / 2015

01 липня 2015 року в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду відбувся День відкритих дверей для людей з інвалідністю.

У рамках заходу представники Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Велід», Українське товариство сліпих, Українське товариство глухих та інші місцеві організації інвалідів ознайомилися зі щоденною роботою адмінсуду, з порядком приймання, реєстрації та розподілу процесуальних документів, практичною реалізацією права громадян на звернення до суду.

Учасники заходу поспілкувалися із головою суду Віталієм Поповим, суддями Іваном Войтовичем та Оленою Ковбій, керівником апарату суду Вікторією Комаренко. Гості отримали інформацію про систему судів України, створення Херсонського окружного адміністративного суду, дізналися про правову допомогу, основні законодавчі акти, які захищають права людей з інвалідністю, етапи проходження судової справи та як відбуваються засідання в режимі відеоконференцзв'язку.

Крім цього, учасники заходу отримали відповіді на практичними питання щодо можливо оскарження дій чи бездіяльності органів охорони здоров'я, МСЕК, автостанцій, залізниці, річпорту, БТІ, послідовність дій щодо непристосованості для маломобільних груп населення пішохідних вулиць міста Херсона.

Як відзначив під час зустрічі голова суду, цей захід проводиться з метою підвищення рівня правової культури, надання роз'яснень щодо можливості захисту своїх прав в адміністративному суді, а також побудови діалогу між судом та громадянами задля покращення доступу до правосуддя.

За його словами, необхідно підвищувати рівень обізнаності громадян зі специфікою, особливостями і змістом діяльності судових органів, ознайомлювати громадян з діяльністю адміністративних судів. «Під час такої зустрічі ми намагаємося привернути увагу громадськості та представників державних органів до проблем людей з інвалідністю, необхідністю допомоги їм в інтеграції в громадянське суспільство та забезпечення гарантій верховенства права, справедливого судочинства, захисту прав і свобод людини», - зауважив голова ХОАС Віталій Попов.

Теги: суд, день
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости