У херсонському НВО "Хабад" відбувся День відкритих дверей


14 февраля 2017 года.

У Херсоні 10 лютого початкові класи навчально-виховного об'єднання «Дошкільний заклад - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови» гостинно відчинили свої двері для всіх бажаючих відвідати заклад і познайомитися з роботою саме початкової ланки.

День відкритих дверей вчителі початкової школи провели напередодні свята Ту бі-Шват, яке відзначалося 11 лютого.

Ту бі-Шват - свято, що прославляє Ізраїль. Це Новий рік дерев. В цей день в Ізраїлі саджають дерева і згадують, що людина багато в чому схожа на дерево. Люди, як і рослини, тримаються свого коріння. Саме тому в Ту бі-Шват збираються усією сім'єю за великим столом.

День відкритих дверей об'єднав вчителів початкових класів, учнів та їх батьків у велику родину. Програма дня була змістовною і різноманітною.

Захід розпочався презентацією вчителів початкових класів, потім гості подивилися відеоролик «Шкільне життя». Після вступної частини почалися уроки.

На першому уроці з івриту у діти співали пісні на івриті про Ту бі-Шват, а батьки змогли вивчити на івриті назви частин дерева.

На бінарному уроці з інформатики та англійської мови «Сім плодів Ту бі-Шват» учениці 1-го класу вивчили назви плодів, які згадуються в Торі як ті, якими славиться Земля Ізраїлю.

На уроці-квесті з математики «Традиції свята Ту бі-Шват» учні 4-го класу, виконуючи завдання з усної лічби, назвали традиції святкування Нового року дерев.

Далі на глядачів чекав творчий звіт «Живи в злагоді з природою»:

виступ агітбригади;

розважальний концерт, танок «Саджаємо дерево», сценки, ігри, загадки;

дефіле нарядів;

виставка дидактичного матеріалу, творчих робіт вчителів та учнів початкової школи;

виставка стінгазет «Життя класу».

Заключним акордом дня став майстер-клас «Як зробити трапезу Ту бі-Шват цікавою».

Теги: хабад
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости