У Херсонському музеї ім.О.О.Шовкуненка відбудеться День музейних селфі


12 / 01 / 2018

Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка запрошує приєднатися до всесвітнього флешмобу - Дня музейних селфі (Museum selfie day). Заплануйте на наступному тижні візит до музею (з 17 по 21 січня), щоб взяти участь в традиційній акції багатьох музеїв світу!

Вперше День музейних селфі відбувся в 2014 році, коли звичайна жителька Лондона Мар Діксон разом зі своєю донькою відвідала декілька музеїв та опублікувала світлини в соціальних мережах. Публкації стали резонансними, а звичайні відвідини музею переросли у флешмоб, який отримав значну кількість послідовників. Наразі Діксон продовжує вести власний сайт про музеї та мистецтво.

Умови акції прості: потрібно прийти до музею, сфотографуватися разом з улюбленим експонатом та викласти світлину в Facebook, Twitter або Instagram із тегами #MuseumSelfie та #art_museum_ks. День музейних селфі в багатьох музеях світу відбудеться 17 січня, а Херсонський художній музей запрошує приєднатися до цієї акції протягом усіх днів, відкритих для відвідування.

Нагадуємо, що фотографування на смартфони (без спалаху!) безкоштовне, а вартість музейного квитка складає лише 10 або 20 грн.

В музеї діють святкові Різдвяні фотозони, а серед експонатів діючих виставок ви обов'язково знайдете твір, який не залишить байдужим:

«Споглядаючи світ...» - твори сучасного українського художника Владислава Мамсікова.

«Айвазовський І.К. та його коло» - мариністичний живопис кінця ХIХ - початку ХХ ст. з колекції музею (до 200-річчя від дня народження Айвазовського І.К.).

«Українське та російське мистецтво кінця ХVIII - початку ХХ ст.» - постійна експозиція музею.

«Зима. З циклу «Пори року» - живопис,скульптура майстрів XX - XXI ст. з колекції музею.

«Моя молитва нехай лине...» - православна ікона із зібрання музею до Різдвяних свят.

Теги: музей
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости