У херсонському магазині виявили елітний алкоголь без акцизних марок

У херсонському магазині виявили елітний алкоголь без акцизних марок
17 мая 2017 года.

На підставі ухвали Херсонського міського суду в одному із торгівельних закладів м. Херсона проведені слідчі дії по вилученню з незаконного обігу підакцизних алкогольних напоїв відомих брендів в асортименті, не обклеєних марками акцизного збору, а також продуктів харчування, що скоріш за все потрапили на внутрішній ринок контрабандним шляхом.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Херсонській області.

Заходи проводяться спільно зі співробітниками управління захисту економіки ДЗЕ ГУ НП Херсонської області та Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за підсумками проведеного комплексу оперативних заходів щодо упередження реалізації підакцизних товарів із недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров'я людей та ухилення від сплати податків у рамках операції «Акциз - 2017» та «Курорт - 2017».

Під час проведеного обшуку із незаконної роздрібної торгівлі вилучено елітні алкогольні напої без марок акцизного збору та відповідно без сплати акцизного збору до бюджету, а також інші продукти харчування без необхідних документів на суму близько 150 тис. гривень.

Досудове слідство у кримінальному провадженні за ознаками ч.1 ст.204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Херсонській області. На даний час слідчі дії тривають.

Теги: ДФС
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости