У херсонського футбольного клубу «Кристал» - новий директор і тренер

У херсонського футбольного клубу «Кристал» - новий директор і тренер
20 июля

Директором клубу став Володимир Лебідь, який до цього очолював ДЮСШ «Херсон». Він займатиметься становленням команди уцілому, розвитком муніципального клубу та дитячо-юнацької школи.

- Першочергово ми почали формувати штат і команду. На роботу ми прийняли нового тренера - Юрія Петровича Куліша. Я сподіваюсь, що досвід Юрія Петровича допоможе команді вийти на новий рівень і ми зможемо ставити перед собою більш амбітні цілі. - зазначив новий директор.

Наразі «Кристал» гратиме у другій лізі. І перший матч запланований вже на 25 липня проти «Таврії». Команда зараз відсотків на 60-70 формується із місцевої талановитої молоді, також 4 футболісти лишились з минулого складу. Ще кілька гравців запросили з інших міст.

- Я знаю, що я роблю і для чого сюди прийшов. І як підняти херсонську молодь. Можна багато розповідати. А я надаю перевагу справам. Я хочу, аби Херсон побачив, яка тут талановита молодь. Я підписав контракт на рік, тому розумію, що часу в мене немає. Але я прошу дати мені шанс. Думаю, за три місяці херсонці побачать перші результати. - запевнив новий тренер.

За словами в.о.заступника міського голови Сергія Циганка, питання фінансування клубу майже вирішено, і буде розглядатись на сесії міської ради 23 липня:

- Є підтримка з боку міського голови, депутатського корпусу. А для збільшення фінансування команда повинна показати результати. Достойний рівень гри буде підтриманий і відповідним фінансуванням.

Найближчим часом відбудеться відкрите тренування команди, де громадськості презентують склад муніципального клубу.

Переглянути пряму трансляцію пресконференцію можна за посиланням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости