У херсонській школі репнув дах

У херсонській школі репнув дах
8 сентября 2021 года.

Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня - гімназія" № 56 Херсонської міської ради з 8 вересня тимчасово працюватиме дистанційно.

Це пов'язано з тим, що, за повідомленням директорки школи Світлани Микитюк, у закладі проведуть експертну оцінку збудованого 2 роки тому даху. Роботи з ремонту здійснювало ТОВ ХІМЕКОПРОМ на замовлення управління освіти Херсонської міської ради.

Як повідомляє Світлана Микитюк, 6 вересня на черговому комплексному обстеженні території та приміщення школи, яке здійснює адміністрація закладу щотижня, на парапетах даху будівлі виявили тріщини та порушення їхньої конструкції.

Дирекція школи невідкладно звернулися з проблемою до управління освіти міськради та вжила усіх необхідних заходів задля забезпечення безпеки дітей. Зокрема, уроки фізичної культури тимчасово проводитимуть на спортивному майданчику школи, а також обмежено доступ дітей до потенційно аварійних ділянок.

«Сьогодні зранку представниками управління освіти, матеріально-технічного відділу, підрядником, що ремонтував дах, здійснено технічний огляд, зустріч заактовано. У ході огляду виявлені проблеми, тому для вирішення ситуації вже сьогодні запрошено спеціалістів для отримання експертних висновків, щоб встановити наскільки небезпечною є ситуація та причини її виникнення. На період з'ясування обставин дирекції закладу рекомендовано тимчасово перевести дітей на дистанційне навчання», - зазначила начальник управління освіти міськради Наталя Журженко.

За її словами, наразі управління освіти направило офіційного листа підряднику з повідомленням про проблему, запросило експертів для отримання оцінок. Окрім того, питання обов'язково розглянуть на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом, де, враховуючи висновки спеціалістів, приймуть рішення щодо подальших дій.

 

Теги: школа
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости