У Херсонській ОДА відзначили кращих спортсменів


16 февраля 2017 года.

Сьогодні, 16 лютого, під час колегії облдержадміністрації голова ОДА Андрій Гордєєв відзначив кращих спортсменів та членів спортивних організацій.

За активну роботу з розвитку фізичної культури і спорту в області, досягнення високих результатів на всеукраїнських та міжнародних спортивних аренах Подякою голови обласної державної адміністрації відзначено громадську організацію «Федерація Кіокушин карате та рукопашного бою»; обласну громадську організацію «Федерація легкої атлетики Херсонської області»; федерацію з академічного веслування в Херсонській області; Херсонськоу обласну організацію Федерації боксу України та Херсонську обласну громадську організацію «Федерація спортивної боротьби».

Крім того, урочисто нагородили переможців рейтингу спортивного сезону Херсонської області 2016 року, у наступних номінаціях:

«Краща спортсменка року»: Павлова Анастасія- переможниця та бронзова призерка чемпіонату Європи, учасниця ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро зі стрільби із лука.

«Кращий спортсмен року»: Проценко Андрій - 4 місце на ХХХІ Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро з легкої атлетики.

«Кращий тренер року»: Зуєв Геннадій Володимирович - тренер учасника ХХХІ Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з легкої атлетики (4 місце), Проценко Андрія.

«Сенсація спортивного року»: Єфімчук Надія- чемпіонка Європи серед молоді з важкої атлетики.

«Кращий спортсмен з не олімпійських видів спорту»: Максименко Марина - чемпіонка світу та Європи з сумо.

«Сильні духом»:

Мережко Єлизавета - чотириразова переможниця та бронзова призерка Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з плавання.

Доценко Іван - чемпіон Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з футболу.

Бенедик Елла Дмитрівна - тренер чотириразової переможниці та бронзової призерки Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з плавання Мережко Єлизавети.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости