У Херсонській області зареєстровано понад 10 тисяч безробітних


21 июня 2016 года.

Протягом січня-травня 2016 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалося 23,9 тис. безробітних громадян.

Станом на 01 червня 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 10,7 тис. осіб, з яких більше половини складали жінки, більше третини - молодь віком до 35 років, а також безробітні, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, ще 40 відсотків було безробітних з сільської місцевості.

Основною проблемою сучасного ринку праці є нестача якісних робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, особливо для молоді. Обсяги заявленої потреби підприємств, організацій та установ в працівниках по області в січні-травні 2016 року склали 11,2 тис. одиниць, що на 9% менше минулорічного показника. Станом на 01 червня 2016 року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості становила 1086 одиниць. Майже половину вакансій області було зосереджено у м. Херсоні, ще третина була подана роботодавцями Генічеського, Голопристанського, Каховського, Скадовського, Цюрупинського районів. У середньому по Херсонській області на 1 вакансію претендувало 10 осіб, які шукали роботу.

Чисельність громадян, забезпечених роботою у січні-травні 2016 року становила 6,2 тис. безробітних. Після одноразового одержання всієї суми допомоги по безробіттю 167 колишніх безробітних відповідно до своїх бізнес-планів розпочали підприємницьку діяльність.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 3,6 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Херсонська обласна служба зайнятості продовжує роботу щодо видачі ваучерів особам віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, для підтримки їх конкурентоспроможності шляхом перепідготовки, спеціалізації і підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності. На інформаційних семінарах постійно проводиться роз'яснювальна робота серед осіб віком старше 45 років щодо отримання ними ваучерів.

Для забезпечення тимчасової зайнятості громадян та матеріальної підтримки безробітних були організовані оплачувані громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру, до яких у січні-травні 2016 р. було залучено 3,4 тис. безробітних.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости