У Херсонській області впроваджується система електронних державних послуг iGov


14 марта 2017 года.

Цей проект реалізується силами волонтерів та підтримується центральними органами виконавчої влади: Адміністрацією Президента, Кабінетом Міністрів України та іншими владними структурами та має на меті зробити адміністративні послуги більш доступними для громадян, повідомляє сайт ОДА.

На даний час до вказаної системи підключилися облдержадміністрація, головні управління Державної фіскальної служби та Національної поліції в області, Білозерський, Генічеський, Голопристанський, Горностаївський, Каланчацький, Каховський, Нововоронцовський і Скадовський райони, міста Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка та Херсон. Завдяки цьому на Херсонщині запущено 76 затребуваних громадянами електронних послуг, серед яких оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги, одержання довідки про несудимість, звернення до голови облдержадміністрації, оформити запит на доступ до публічної інформації.

Для того, щоб скористатися електронними послугами online необхідно зайти на сайт igov.org.ua та обрати необхідну послугу для оформлення.

1: обираєте регіон, де перебуваєте.

2: авторизуєтеся через банк ID (наприклад, через Приват24) або через сертифікат електронно-цифрового підпису, який можна отримати у державному органі.

3: після авторизації заходите у свій online-кабінет, де вже є всі необхідні дані. Оформляєте заявку, залишивши необхідну інформацію, яку ви зазвичай у держорганах прописуємо вручну на папері. Тут можна це проробити, не поспішаючи, в електронному вигляді. Поля потрібно уважно заповнити, інакше, якщо допустити помилку - оператор відхилятиме цю заявку, доки все не буде заповнено правильно. Після того, як все заповнено, можна відправляти заявку.

Послуга безкоштовна як для громадян, так і для держави. Єдине, що необхідно сплачувати, - це ті послуги, що і за умов звичайної процедури оформлення тих чи тих послуг. Сам процес подачі заявки та її виконання цілком безкоштовний і повністю виключає взаємодію із чиновниками. Не потрібно стояти в чергах, можна в будь-який час подати заявку та дочекатися виконання цієї послуги.

 

Теги: iGov
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости