У Херсонській області на вибори зібрався відвертий сепаратист

У Херсонській області на вибори зібрався відвертий сепаратист
25 августа 2020 года.

У Херсонській області, яка межує з окупованим Кримом, на вибори зібрався ще один відвертий сепаратист. Це - Едуард Коваленко, очільник проросійської партії "Спас", який багато років в Україні займався різноманітними провокаціями в інтересах Російської Федерації.

Коваленко став відомим ще у 2003 році, коли разом з групою молодих людей провів у Києві ходу начебто на підтримку тоді опозиційного кандидата в президенти Ющенка. Коваленко разом зі спільниками пройшли Києвом зі знаменами, стилізованими під нацистські, при цьому вигукуючи нацистські вітання.

Ідея провокації була проста: показати людям, що Ющенка начебто підтримують неонацисти й схилити виборців на бік проросійського кандидата Януковича.

Эдичка

Вуха Росії в цій історії стирчали з усіх щілин. І можна не сумніватися, що такого роду провокації готувалися саме російськими спецслужбами, замовлення яких і виконував Коваленко. Потім він і його партія "Спас" публічно стали називати війну на Донбасі громадянською.

Згодом Коваленко зі спільниками намагаючись зірвати мобілізацію до українського війська. За це у 2017 році він отримав 5 років в'язниці. Але минулого року, російська сторона та бойовики під час чергового обміну полоненими включили Коваленка в списки для обміну і попросили Україну його їм видати.

Наша сторона передала його Коваленка бойовикам, і опинившись в Луганську у січні цього року він дав інтерв'ю місцевим пропагандистам, де розповів, що крім блокування військкоматів, також готував низку інших сепаратистських заходів в південних містах України.

А нещодавно знову повернувся в Україну, на Херсонщину, де оголосив, що йде на місцеві вибори цієї осені разом зі своєю проросійською партією, яка досі навіть не заборонена.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости