У Херсонській області ліквідовано незаконний тютюновий бізнес

У Херсонській області ліквідовано незаконний тютюновий бізнес
30 октября 2019 года.

У Херсонській області ліквідовано незаконний тютюновий бізнес, орієнтований на європейські ринки.

Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

Накладено арешт на тютюнову сировину в кількості понад 91 тонну вартістю майже 260 млн. грн.

"В рамках проведення операцій «Акциз - 2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 КК України було встановлено групу осіб, які без наявності дозвільних документів, відображення в бухгалтерському та податковому обліку і сплати податків організували на території регіону вирощування сировини різних видів тютюну. У подальшому на спеціально організованому підпільному виробництві, яке розташовано на фермі поблизу тютюнових полів,із незаконно вирощеного тютюну виготовляли фальсифіковану тютюнову сировину з використанням промислового обладнання, що забезпечує масове виробництво", - зазначив він.

За наявною інформацією, виготовлені з цієї сировини тютюнові вироби планувалося реалізовувати через мережу Інтернет та переправляти контрабандою через кордон для подальшого продажу в країнах Євросоюзу.
На підставі ухвали суду проведено обшук вказаних нежитлових будівель та земельних ділянок, за результатами якого ліквідовано підпільне масове виробництво підакцизних товарів, вилучено та згідно ухвали Херсонського міського суду накладено арешт на тютюнову сировину в кількості понад 91 тонну вартістю майже 260 млн. грн.

Теги: тютютн
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости