У Херсонській області було виконано випробування мосту між містами Нова Каховка та Таврійськ

У Херсонській області було виконано випробування мосту між містами Нова Каховка та Таврійськ
25 ноября 2021 года.

ДП «ДОРОЖНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» на замовлення Служби автомобільних доріг у Херсонській області було виконано випробування мосту між містами Нова Каховка та Таврійськ на км 66+900 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-47 Херсон - Нова Каховка - Генічеськ після звершення реконструкції. Про це повідомляє сайт ХОДА. 

В якості випробувального навантаження для згинаючого моменту в прогоні та опорної реакції над опорою 1 прийнято два вантажних автомобіля «IVECO TRAKKER 410» масою по 42 т кожний. Загальна маса випробувального навантаження таким чином склала 84 т.

Всього в процесі випробування було виконано 6 накаток шляхом поетапного завантаження споруди 2-ма автомобілями «IVECO TRAKKER 410»: в прогоні 0-1 зі зміщенням до правого/лівого бордюру, по осі прогонової будови; над опорою 1 зі зміщенням до правого/лівого бордюру, по осі прогонової будови.

Вимірювання показників пружної та пластичної роботи елементів споруди було виконано за допомогою прогиномірів Максимова, розміщених посередині прогону 0-1. Місцеві деформації (нормальні напруги) були виміряні за допомогою тензометрів системи Гугенбергера, розміщених посередині, розміщених посередині прогону 0-1. Загальні деформації (просадки) опор вимірювалися за допомогою прогиномірів Максимова, розміщених по краях та посередині опори 1.

За результатами обстеження мосту отримано наступні висновки:

  • Вантажопідйомність мостової споруди відносно проектних навантажень Н13, НГ-60 забезпечена з перспективою тимчасових навантажень А-15, НК-100 без обмежень умов руху. 
  • Габарити проїзної частини мосту - Г-9,0+1,8 м, що відповідає вимогам чинних норм та забезпечує безпеку руху як транспортних засобів, так і пішоходів.

 

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости