У Херсонській міськраді відбулася нарада з підприємцями

У Херсонській міськраді відбулася нарада з підприємцями
3 февраля 2017 года.

У Херсонській міській раді відбулась нарада із юридичними та фізичними особами-підприємцями стосовно дотримання податкового законодавства та законодавства про працю, повідомляє сайт міської ради.

Упродовж наради підприємцям розповіли про підстави, порядок, проведення та періодичність перевірок з питання дотримання норм податкового законодавства та законодавства про працю, відповіли на запитання присутніх. Учасники наради обговорили поняття "недопуск" контролюючих органів підприємцями на перевірки із дотримання діючого законодавства та відповідальність за "не допуск", зокрема штрафи.

Також було уточнено коло питань, що підлягають перевірці дотримання вимог податкового та іншого законодавства, та які часто порушуються підприємцями.

Серед питань, які жваво обговорювались учасниками наради, - штрафні санкції за порушення законодавства про працю, податкового та іншого законодавства, а також порядок їх стягнення через Державну виконавчу службу.

Зокрема, херсонців цікавило, чи може здійснюватися позапланова перевірка підприємства та чи можна її проводити у разі відсутності керівник підприємства, хто має право на перевірку.

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости