У Херсонській міський раді обговорили питання підвищення тарифів на перевезення


23 января 2017 года.

У міській раді обговорювали питання тарифів на послуги перевезення. На зустріч під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Козакова були запрошені співробітники управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку, МКП "Херсонелектротрансу", перевізники, представники громадськості та ЗМІ.

Уже двічі, за словами керівника транспортного управління Аліси Вербицької, перевізники зверталися з офіційним листом до міської влади про необхідність підняття вартості автобусних перевезень із 3 до 5 грн. Після того, як було детально розглянуто економічні розрахунки, дійшли до висновку, ціни підняти все ж доведеться.

"Зараз тариф на маршрутки у Херсоні є найнижчим в Україні. Через ріст цін на паливо, запчастини, підвищення мінімальної заробітної плати ми не те, що не зможемо заробляти, а будемо вимушені взагалі припинити роботу", - зазначають керівники фірм-перевізників.

Крім того, до економічних витрат, за їх словами, призводить і поведінка самих пасажирів - псування обладнання. "зупинки за вимогою" тощо.

Жителі Херсона, зі свого боку, скаржилися на графік роботи транспорту, культуру поведінки водіїв та якість надання послуг.

"Безперечно, підвищення тарифу сьогодні не забаганка, а необхідність. Тариф у Херсоні не підвищувався 4 роки. Проте звичайно це має поєднуватися із підвищенням якості послуг. Ми маємо знайти компроміс, для чого і була проведена сьогодні ця зустріч. 30 січня відбудуться громадські слухання, де ми ще раз обговоримо ситуацію в режимі діалогу. Фінальне рішення прийматиметься на засіданні виконавчого комітету 31 січня", - коментує Ігор Козаков.

Теги: цены
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости