У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні розповіли про закупівлю кисня


23 апреля 2015 года.

«Комунальним закладом «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» Херсонської обласної ради, у відповідності до Закону України «Про здійснення державних закупівель», проводились відкриті торги щодо закупівлі товару за кодом 20.11.1 - гази промислові (Кисень медичний (20.11.11-70.00)) - 55000 м.куб.

На момент розкриття було подано чотири пропозиції конкурсних торгів:
1. Командитне товариство "ТОВ" Запорізький автогенний завод" і Компанія"
2. Публічне акціонерне товариство "Південтехгаз"
3. Товариство з обмеженою відповідальністю "ДіПі Ейр Газ"
4. Товариство з обмеженою відповідальністю "Кріогенсервіс"

Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбулось 27.02.2015 року.

За результатами оцінки була відхилена пропозиція Товариство з обмеженою відповідальністю "ДіПі Ейр Газ", за причинами: 
1) Відповідно до наданих довіреностей інтереси учасника - Товариства з обмеженою відповідальністю «ДіПі Ейр Газ» під час проведення процедури закупівлі уповноважено представляти фізичним особам, присутність яких була зафіксована в протоколі розкриття пропозицій конкурсних торгів. В той же час у складі пропозиції конкурсних торгів ТОВ «ДіПі Ейр Газ» були відсутні довідки видані компетентними органами на ім'я зазначених осіб:
- Оригінал інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;.
- Довідка, про відсутність у фізичної особи, не знятої або не погашеної у встановленому законом порядку судимості за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів (не пізніше місячної давності) .
Надання зазначених довідок передбачено у п. 6 розділу ІІІ та додатку 3 документації конкурсних торгів і обумовлено необхідністю підтвердження інформації про відсутність підстав для відмови учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхилення його пропозиції відповідно до ст. 17 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

2) Відповідно до додатку 1 документації конкурсних торгів учасник повинен надати в складі пропозиції всі необхідні дозволи. ТОВ «Ді Пі Ейр Газ» надав Дозвіл на виконання розподілу та застосування продуктів розділення повітря, виданий за старою юридичною адресою. В той же час, відповідно до статті 21 Закону України "Про охорону праці", зміна місцезнаходження суб'єкта господарювання є підставою для переоформлення документа дозвільного характеру.

Натомість учасник у складі своєї пропозиції надав лист щодо Дозволу на виконання робіт підвищеною небезпеки № 25/ 02-15-2 від 25.02.2015 року, який не є підтвердженням факту подання документів на переоформлення зазначеного дозволу і не містить відомостей щодо термінів його переоформлення.

Інших документів, які б підтверджували факт переоформлення дозволу на виконання робіт підвищеною небезпеки, учасник не надав.
Таким чином, пропозиція ТОВ «Ді Пі Ейр Газ» підлягала відхиленню відповідно до ст. 29 Закону України «Про здійснення державних закупівель», оскільки не відповідала умовам документації конкурсних торгів Переможець відкритих торгів щодо закупівлі кисню медичного визначався з числа учасників, пропозиції яких не було відхилено, за критерієм найнижчої ціни.» 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости