У херсонських бібліотеках відбуваються заходи до Дня міста

У херсонських бібліотеках відбуваються заходи до Дня міста
17 сентября 2015 года.

На півдні України, на правому березі Дніпра, недалеко від Чорного й Азовського морів розташувалося чудове місто Херсон. Добою визначних подій в історії цього краю стало ХVIII ст. У 1737 році під час російсько-турецької війни було збудовано російське укріплення Олександр - Шанц, що стало попередником Херсона. 18 червня 1778 року Катерина II підписала указ про заснування фортеці та верфі з історичною назвою - Херсон.

Таке найменування майбутнє місто отримало на честь давньогрецького Херсонеса (середньовічного міста-держави в Криму), де у 988 році похрестився князь Київської Русі Володимир. Звідти світло християнства і поширилось на всю Русь.

15 вересня у бібліотеці-філії №13 ім. Б. Грінченка для студентів третього курсу була організована історична подорож з назвою "Ветром лет календарь пролистало...". Присутні дізнались про історію виникнення нашого міста та про відомих особистостей, які зробили величезний внесок в заснування і розвиток Херсона, таких як Потьомкін, Ганнібал, Суворов, Говард та інші. Потім до уваги студентів було представлено книжково-ілюстративний перегляд літератури: "Нагадати про те, що було, описати те, що є...".

Студенти активно брали участь у заході, задавали цікаві питання. Подорож супроводжувала мультимедійна презентація та чудова музика кінця XVIII ст. Наприкінці заходу всім присутнім були подаровані маленькі сувеніри у вигляді скибочок кавуна, щоб вони пам'ятали рідний край. Також студентам були вручені візитки нашої бібліотеки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости