Слідчі Служби безпеки України викрили та ліквідували підпільні цехи з виготовлення контрабандних цигарок, які потім переправлялись до Європейського Союзу. Про це повідомила пресслужба СБУ.
“Учасники групи вирощували тютюн у Херсонській області на покинутій фермі. Продукцію ділки переправляли в Одеську і Дніпропетровську області, де на двох лініях підпільно виробляли цигарки під виглядом відомих світових брендів. Одна з них функціонувала на легальному тютюновому виробництві, інша діяла незаконно”, – йдеться в повідомленні.
За попередньою інформацією слідства, фігуранти виробляли до 15 тисяч пачок цигарок, після чого готову продукцію перевозили на склади до Закарпаття, звідки товар потрапляв до ЄС.
Під час синхронних обшуків у чотирьох областях, правоохоронці вилучили понад 1,5 мільйона пачок цигарок та майже 15 тонн готового до фасування тютюну. Наразі тривають слідчі дії.