У Херсоні з'явиться монумент «Гідність, Свобода та Незалежність»


20 декабря 2016 года.

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Херсонської міської ради на засіданні 20 грудня. У рішенні зазначено, що новий монумент на площі Свободи зведиться з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності наших громадян, які відстоювали і продовжують відстоювати цілісність та незалежність України, її європейський вибір та беручи до уваги колективне звернення мешканців міста щодо встановлення такого меморіалу.

Згідно з рішенням виконкому, у 2017 році департамент містобудування та землекористування міської ради має провести конкурс для визначення кращих проектних пропозицій монументу та архітектурного ансамблю площі Свободи. Замовником спорудження монументу виконком визначив управління капітального будівництва міської ради. На управління покладені такі обов'язки:

- створення ескізного проекту за рахунок коштів міського бюджету та погодження його на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури обласної державної адміністрації;

- виконання проектних та будівельних робіт зі спорудження пам'ятника у відповідності до вимог законодавства та державних будівельних норм.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости