У Херсоні завершився XI Міжнародний турнір з боксу класу "А"

У Херсоні завершився XI Міжнародний турнір з боксу класу
18 июля 2016 года.

15 липня завершився XI Міжнародний турнір з боксу класу "А" пам'яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера. До Херсона крім традиційної української збірної завітали гості з Казахстану, Румунії, Грузії, Молдови, Білорусії, Ізраїля, Камеруна. Всього в турнірі взяли участь близько 50 боксерів, які боксували в запеклих та важких боях.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної федерації бокса.

Херсонську збірну представляли Ншімірімана Жармен (56 кг), Жан Гаспарянц (56 кг), Тигран Гаспарянц (60 кг), Олександр Меленюк (64 кг), Григорій Пряда (64 кг), Дмитро Щербина (69 кг), Дмитро Балашов (69 кг), Богдан Чорний (75 кг), Геращенко Павло (+91).

На жаль 1 дня у ваговій категорії 56 кг Ншмірімана Жармен програв гостю з Казахстану Аліжану Бескемпіру. 2 дня у ваговій категорії 60 кг Тигран Гаспарянц поступився Мірасу-Алі Сарсенову з Казахстану, у підсумку отримавши бронзову нагороду. Варто додати, що казахстанський боксер Мірас-Алі Сарсенов отримав золото у ваговій категорії 60 кг завдяки перемозі над черкащанином Мирославом Гончаром і був визнаний суддями, як найкращий боксер турніру пам`яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера.

Далі двоє представників херсонської школи боксу Дмитро Балашов та Дмитро Щербина зустрілись на вибірковій стадії турнір у ваговій категорії 69 кг. В результаті поєдинку Дмитро Щербина здобув перемогу та отримав перепустку до фіналу, а Дмитро Балашов одержав бронзову нагороду.

На третій день змагань у ваговій категорії 56 кг не пощастило Жану Гаспарянцу, який програв досвідченому кіровоградському боксеру Тамерлану Мірашову технічним нокаутом в 3 раунді. В підсумку Жан Гаспарянц отримав бронзу. До бронзових призерів приєднався херсонець Богдан Чорний, який у ваговій категорії 75 кг програв одеському боксеру Валерію Харламову.

Заключна бронза дісталась херсонському супертяжу Павлу Геращенку, якого у ваговій категорії +91 кг нокаутував у 3 раунді боксер з Миколаєва Віктор Труш.

Варто відмітити, що третій півфінальний день був багатий на нокдауни. 2 нокдауни на 8 пар. Крім Віктора Труша, у ваговій категорії 64 кг Григорій Пряда відправив «на відпочинок» у 3 раунді гостя з Молдови Дмитра Ганева.

До фіналу міжнародного турніру потрапили тільки двоє вихованців херсонської школи боксу Дмитро Щербина та Олександр Меленюк. У ваговій категорії 69 кг Дмитро Щербину боксував зі срібним призером молодіжного чемпіонату Європи Денисом Песоцьким, який родом з Чернігова. В тяжкому протистоянні Денис переміг Дмитра здобувши золото змагань, а Дмитро отримав срібло. Єдине золото міжнародного турнірі в скарбничку херсонської команди додав Олександр Меленюк. Впевнено здолавши всіх супротивників, у фіналі Олександр боксував зі своїм земляком Григорієм Прядою. В результаті боксерської зустрічі Олександр переміг Григорія технічним нокаутом в 1 раунді і отримав золото, а його супротивник отримав срібло. Також Олександр Меленюк став чемпіоном турніру та виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Отож, у підсумку херсонські боксери отримали:

6 - бронзових нагород (Ншімірімана Жармен (56 кг), Жан Гаспарянц (56 кг), Тигран Гаспарянц (60 кг), Дмитро Балашов (69 кг), Богдан Чорний (75 кг), Геращенко Павло (+91).

2 срібні нагороди - Дмитро Щербина (69 кг), Григорй Пряда (64 кг).

1 золоту нагороду - Олександр Меленюк (64 кг).

Всього: 9 нагород різного ґатунку.

Ален Дудіей - тренер (Камерун):

"Ми приїхали до України на передодні Олімпійських ігор у складі 5 чоловік, два тренера та 3 боксери. До речі, всі боксери володарі Олімпійських ліцензій і поїдуть до Ріо-де-Жанейро. В Херсоні ми вперше, спочатку приїхали до Києва, потім відправились до Харкова, а звідти на XI Міжнародний турнір з боксу пам'яті Миколи Мангера".

Кеменц Серій Олександрович - технічний супервайзер AIBA (Білорусія):

"Турнір вдався, приїхали сильні хлопці з різних країни, як результат 3 іноземця потрапили до фіналу ( Сімпліс Консала з Камеруну, Мірас-Алі Сарсенов з Казахстану та Данієль Дашкало з Ізраїлю - ред.). Українська школа боксу дуже сильна і її помітно в світі. Минулі Олімпійські ігри тому підтвердження. Із херсонських бійців варто відмітити бій Олександра Меленюка (64 кг), із київських сподобався бій Владислава Сіренко (+91), також дуже гарний казах Мірас-Алі Сарсенов у ваговій категорії 60 кг".

Мірас-Алі Сарсенов - 1 місце Міжнародного турніру у ваговій категорії 60 кг, найкращий боксер турніру Миколи Мангера. (Казахстан):

"В Херсоні я вперше, в Україні був тільки в 2013 році в Бердичеві на турнірі братів Кличко. Бій з черкащанином Мирославом Гончаром у ваговій категорії 60 кг був складний та захоплюючий. Мій суперник виявився досвідченим боксером. Бачить удари, рухається. Потрібно було стати чемпіоном. 1 місце - заслуга мого тренера Копусн-Сд Галієва. Він гарно мене підготував до змагань, дав правильну установку на бій. Коли я виходив на ринг мій тренер сказав мені: - Ініціативу не віддавати, нав`язуй супернику свою манеру, свою тактику. Якби я зіграв під тактику Мирослава, я б програв".

Теги: бокс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости