У Херсоні запрацював мобільний пункт юридичної консультації


26 / 07 / 2017

У Херсоні на площі Свободи запрацював мобільний пункт консультування, де кожен бажаючий з 9.00 до 14.00 може отримати юридичну консультацію.

Роботу мобільного пункту забезпечено регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Єлисєєва та інтегратор Херсонського місцевого центру Володимир Куценко ознайомили присутніх із тим, що таке безоплатна правова допомога, який порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги та пояснили зміни, внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

«Подібні пункти консультування, - резюмує Марина Єлисєєва, - сприяють підвищенню обізнаності херсонців про свої права та дають можливість, у разі їх порушення, безоплатно себе захистити, звернувшись до регіонального чи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та підпорядкованих ним бюро правової допомоги».

Нагадуємо мешканцям міста, що Херсонський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: вул.Стрітенська, 7, тел.:(0552) 45-63-16 / 42-83-30.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости