У Херсоні заборонили рух великовантажного транспорту


6 января 2017 года.

З метою забезпечення безпеки руху автомобільного транспорту на вулицях міста в зимовий період поточного року, у разі виникнення складних погодних умов у Херсоні (сильні морози, снігопади, налипання снігу і снігові замети, хуртовина або ожеледиця),прийнято рішення щодо заборони руху великовагового вантажного транспорту у місті, повідомляє сайт міської ради.

Відповідне розпорядження Про упорядкування руху вантажноготранспорту на території міста у разі виникненняскладних погодних умов в зимовий періодпоточного року видав 5 січня 2017 р. міський голова Володимир Миколаєнко.

На період дії заборони руху великовагового вантажного транспорту визначено місця відстою-на в'їзді в місто, на Миколаївському шосе, в районі авторинку, на Бериславському шосе, в районі заводу «Данон», на шосе В'ячеслава Чорновола (Кіндійському), в районі винзаводу та в'їзду в сел. Комишани.

Не допускається в'їзд до міста великовагового вантажного транспорту та його обслуговування поза диспетчерського контролю. Підвезення товарів до торговельних об'єктів має здійснюватися транспортом малої вантажності.

У період негоди чергуватимуть спеціалізовані транспортні засоби для ліквідації заторів, які виникають з провини контрагентів підприємств.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости