У Херсоні з перевіркою побувала команда телешоу «Інспектор Фреймут. Міста»

У Херсоні з перевіркою побувала команда телешоу «Інспектор Фреймут. Міста»
23 ноября 2016 года.

На початку жовтня у Херсоні з перевіркою побувала команда телешоу «Інспектор Фреймут. Міста». Наше місто стало четвертим проінспектованим з-поміж восьми, запланованих у новому сезоні.

Результати перевірки херсонці, та й уся Україна, побачили 22 листопада о 22:00 на телеканалі «1+1».

Ольга Фреймут разом зі знімальною групою телешоу відвідала розважальний комплекс REST у мікрорайоні Таврійський, гінекологічне відділення Міської клінічної лікарні ім.. О.О. Лучанського, школу №30, оглянула дитячий майданчик у дворі на вул.. Степана Разіна, завітала до Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка.

Загальна сума балів, яку отримав Херсон у результаті перевірки, - 4.

Номінацію «Гордість міста» отримала спеціалізована школа I-III ступеню №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради.

Також бали нашому місту принесла перевірка медицини та життя еліти, як називає ведуча телешоу «Інспектор Фреймут. Міста» владу.

Ольга Фреймут відзначила скромність Херсонського міського голови, який живе на одну зарплату, користується громадським транспортом та не має значних забаганок. А після закінчення перевірки Херсона Ольга Фреймут зустрілася з херсонцями на головній площі міста, куди було запрошено і міського голову Володимира Миколаєнка.

«Це перший мер, який прийшов на зустріч з містом, - зазначила Ольга Фреймут під час зустрічі з херсонцями, - він готовий всіх почути та надати відповіді на запитання».

А наостанок ведуча телешоу «Інспектор Фреймут. Міста» подарувала Херсону дитячий майданчик від житлового комплексу «Щасливий». Наразі, його вже встановлено у місті на вулиці Перекопській.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости