У Херсоні вступна кампанія триватиме до 22 серпня


20 августа 2020 года.

Подати заяви на вступ до херсонських вишів можна до кінця цього тижня - до 22 серпня.

Тенденція йде на збільшення, але у вишах сподіваються, що абітурієтів буде ще більше, - говорить відповідальна секретарка приймальної комісії Херсонського державного університету Наталія Воропай. І додала, - сподіваються, що всі, хто подали заяви, залишаться навчатись.

Про вступну кампанію у Херсонському державному аграрно-економічному університеті, розповіла відповідальна секретарка приймальної комісії цього вишу Тетяна Панкратьєва:

"Вступна кампанія розпочалась з 24 липня, основний її етап закінчиться 14 вересня. У жовтні до нас ще можуть вступати особи з Криму, Донецької та Луганської областей. З 1 серпня можна створювати електронні кабінети та подавати електронні заяви. Їх прийом - до 22 серпня. Також до цього дня ми приймаємо заяви до вступу на магістратуру та бакалавра на базі молодшого спеціаліста.В обох університетах працюють освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна".

Їх керівниця Тетяна Казакова розповіла, що було подано 56 звернень та 10 заяв. До ХДУ було 38 звернень, 10 осіб з Криму приїхали та склали вступні іспити - їм провели державну підсумкову атестацію. По освітньому центру "Донбас-Україна" були звернення, 1 особа змогла приїхати на вступні іспити, - говорить Тетяна Панкратьєва.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости