У Херсоні впроваджено систему щоденного моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, охорони здоров’я та культури


21 октября 2016 года.

Міський голова підписав розпорядження "Про впровадження системи щоденного моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, охорони здоров'я та культури".

Відповідальні за впровадження моніторингу у закладах освіти, охорони здоров'я та культури начальники управлінь міської ради: освіти Юрій Ніконов, охорони здоров'я Світлана Межерицька, в.о. начальника управління, заступника начальника управління, начальник відділу культури управління культури Світлана Моспан, керівники закладів освіти, охорони здоров'я та культури.

До 28 жовтня із числа працівників управлінь мають бути визначені відповідальні за щоденний збір і своєчасне надання до КП "Херсонська енергосервісна компанія" інформації про споживання енергоресурсів підпорядкованими закладами.

КП "Херсонська енергосервісна компанія" має розробити форму звітності споживання енергоресурсів у закладах соціальної сфери та надати її до управлінь освіти, охорони здоров'я, культури міської ради із визначеним терміном подання.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости