У Херсоні вперше відбудеться День Вуличної Музики

У Херсоні вперше відбудеться День Вуличної Музики
2 апреля 2018 года.

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні - це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2018-му році вже вп'яте проходитиме в Україні.

День Вуличної Музики - міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас. За 11 років до литовського свята музики долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія.

16 травня 2014 року День Вуличної Музики вперше відбувся і в Україні, куди це свято привезла громадська організація "Логістичний Штаб".

Щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз.

Хто може взяти участь

У Дні Вуличної Музики може взяти участь будь-хто, хто готовий вийти на вулицю і грати музику. Професіонали і аматори, зірки і початківці - кожен, хто вміє грати на будь-якому інструменті (сам або з друзями, незалежно від того, чи це буде лише кілька акордів чи професійне виконання музики) може стати учасником цього фестивалю.

День Вуличної Музики - це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

Де відбуватиметься подія

19 травня 2018-го року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи це музичне свято охопить також і вулиці понад 40 українських міст. З кожним роком до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

У Херсоні планується проведення музичного свята одночасно на двох локаціях - на пішохідній вулиці Суворова (біля "Парусу") та на набережній по проспекту Ушакова.

Як взяти участь

Реєстрація на участь у Дні Вуличної Музики у Херсоні доступна за посиланням:https://goo.gl/forms/3Mcmycr1UkVREG7g1

Організатори заходуу Херсоні: управління культури і управління молоді та спорту Херсонської міської ради, ХМГО Культурний центр "Україна-Литва".

Контактна інформація

· Електронна пошта:smd.kherson@gmail.com

· Сторінка у соціальній мережі:www.facebook.com/smd.kherson

· Контактні телефони: 32-17-18, 45-47-19, 0964127607.

Більше про День Вуличної Музики в Україні та формат свята - на сайті streetmusic.com.ua.

Теги: музика
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости