У Херсоні визначили перевізників на автобусних маршрутах загального користування

У Херсоні визначили перевізників на автобусних маршрутах загального користування
9 января 2014 года.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук голова ГО "Народний транспорт" Руслан Ткаченко.

Відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування.

Маршрут №24 "с.Степанівка - ф-ка "Красень" Кількість автобусів, яка буде задіяна до роботи 10, протяжність маршруту 19,2 км. Переможцем визнано КП "Херсонкоммунтранссервіс".

Маршрут №20 "вул.Безроднього - вул. Потьомкінська - "мкр.Корабел". Кількість автобусів задіяна до роботи на маршруті 26. Протяжність 30 км. Переможцем визнано ПП "Корнет-Стиль".

Маршрут №16 "мкр.ІІ Таврійський" - вул. Потьомкінська - "мкр. Корабел". До роботи на маршруті задіяно 24 автобуси. Протяжність 29,3 км. Переможцем визнано ПФ "МИС"

Маршрут №33-К "смт. Зеленівка - пл. річчя СРСР". На маршруті будуть працювати 8 автобусів. Протяжність маршруту 24 км. Переможцем визнано ПП "Союз-авто".

Нажаль не всі перевізники показали себе професіоналами, оскільки були великі зауваження до документальної підготовки підприємств. В одного з претендентів були подані автобуси до роботи на маршрути міста, які були продані в інші регіони у 2013 році та навіть пройшли процес перереєстрації.
Як керівнику громадської організації, для мене важливий аспект, щоб ті автобуси котрі підприємства подають в документах на конкурс, після їх перемоги, реально були задіяні до роботи на данному маршруті. Що на сьогоднішній день велика рідкість для наших транспортних підприємств.
Відверто шкода селище Зеленівка. Оскільки 8 автобусів для 5 000 населення мало. Мешканці Зеленівки нічим не гірше мешканців Антонівки, Комишан, Степанівки, які мають змогу добиратись до центру міст без пересадок.

Новости по теме
Комментарии (1)
Комментарии:
кат написал(а) в 11:15, 10 / 01 / 2014:
сгущать краски все умеют! а кто то видел или знает этого Руслана Ткаченко??? о проблемах народа пишет человек которому они чужды, который живет за деньги папы, и вся его организация создана по средствам .... так что поносить могут все, вот и думайте кто обсуждает наших перевозчиков! я не в коем случае не принимаю их сторону НО! кто дал право школьнику судить о проблемах города, для него это игра! Щенок! еще и не наших кровей!!!!! расцениваю это как рывок к власти очередного Мыкыртыча или еще кого то из тех же не православных!!!!
Ответить

Новости