У Херсоні відсвяткували першу річницю літературної студії "Блокнот"

У Херсоні відсвяткували першу річницю літературної студії
15 / 12 / 2015

Уже рік, як творча молодь Херсона має можливість поспілкуватися, почитати власні твори, отримати кваліфікаційні рекомендації в майстер-класах літературної студії «Блокнот», що діє у відділі обслуговування юнацтва Центральної бібліотки ім. Лесі Українки. Перші кроки у царині літератури студійцям допомагали робити видатні письменники нашого міста. Нещодавно були підведені підсумки літературного року.

За допомогою слайд-презентації гості літературної студії ще раз пригадували цікаві, неповторні моменти кожної зустрічі з фахівцями красного письменства. Адже на таких майстер-класах вирував вихор пристрастей, емоцій, позитиву. Рік роботи студії видався плідним: Коляда Євгенія взяла участь у Міжнародному молодіжному форумі в Києві, 8 студійців посіли призові місця в різних номінаціях у II міському конкурсі літературної творчості ім. М. Братана. Ну і особливим подарунком засідання стала презентація дебютної збірки студійців, їх поетичних та прозових творів «Душі моєї друзі...». Перше видання, як і перше кохання, не забудуться ніколи, як і ніколи не забудуться ті емоції і та атмосфера, яка панувала на засіданні.

Студійці висловлювали слова вдячності працівникам бібліотеки за надану можливість розвитку творчих здібностей, читали власні твори, обмінювалися думками. Цей творчий діалог підтримали і гості засідання: Василь Загороднюк, навіть, написав кілька експромтів, які передавали той заряд енергії, який випромінює молодь; Леонід Марченко виступив з напутніми словами, подарував книжечку власних гуморесок. Коли збираються друзі, а студійці за рік спільної роботи дійсно стали друзями, це завжди свято, сюрпризи і несподіванки. Святковий настрій підсилили виступи читачів відділу: лунала гра на фортепіано, зачарував спів юної виконавиці, захоплювала пристрасть спортивного танцю. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости