У Херсоні викрили схему збуту фальсифікованого тютюну через інтернет


20 ноября 2018 года.

Днями під час проведення операцій «Мережа» та «Акциз-2018» працівники податкової міліції та управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонської області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі зупинили масовий незаконний збут фальсифікованих тютюнових виробів через Інтернет - мережу.

Під час проведення заходів на херсонському представництві однієї з відомих тютюнових компаній, яка здійснювала зберігання та реалізацію тютюнових виробів (у т.ч. через Інтернет - мережу), вилучено понад 225 тис. пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 6,8 млн. гривень. Крупна партія тютюнових виробів була маркована марками акцизного податку України невстановленого зразка, які заводом - виробником не використовувались.

Стосовно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164-5 та доповнення до адміністративного протоколу, в якому зафіксовано знаряддя правопорушення.
Окрім того, спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі розпочали планову фактичну перевірку суб'єкта підприємницької діяльності.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости