У Херсоні військові РФ примушують засуджених копати траншеї

У Херсоні військові РФ примушують засуджених копати траншеї
19 мая

18 травня засуджених Дар'ївської виправної колонії №10, яка розташована на Херсонщині, російські військові перемістили у 90 колонію і примушують копати траншеї. Про це на сторінці у Facebook повідомила прессекретарка Херсонської міської ради і колишня працівниця пенітенціарної служби Гаяне Оганесян.

"Нескореним прострілюють ноги. На базі 10 колонії будуть розташовані бокси для ремонту військової техніки РФ. Окупанти готові дати засудженим зброю, аби ті виступали під триколором проти армії України", - йдеться у дописі.

Співробітники колонії, яким вдалося втекти, зараз переховуються, щоб уникнути співпраці з окупантами.

За словами Гаяне Оганесян, на території Херсонщини залишилися 3 тисячі пенітенціаріїв та засуджених, яких не евакуювали на підконтрольну територію. Працівники СІЗО, колоній та засуджені залишаються у небезпеці.

"Їх вже не просто б'ють - їх вбивають. За майже три місяці військової агресії ніяких конкретних шляхів розв'язання цих питань не було", - пише Оганесян.

Прессекретарка говорить, що неодноразово зверталася до різних інстанцій з проханням звернути увагу на цю проблему. Аже жодної відповіді на свої звернення не отримала.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости