У Херсоні виявили 4 випадки реалізації рибної продукції без відповідних документів

У Херсоні виявили 4 випадки реалізації рибної продукції без відповідних документів
23 июня 2017 года.

З метою профілактики захворювань на ботулізм та на виконання рішення протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 14.06.2017 № 13 створено робочу групу з перевірки суб'єктів господарювання, яким підпорядковані заклади ресторанного господарства та підприємства торгівлі м. Херсона, щодо додержання ними вимог санітарних правил, правил торгівлі, законодавства про захист прав споживачів, додержання виробниками продукції стандартів та технічних умов.

До складу робочої групи увійшли представники Управління Держпродспоживслужби в м. Херсоні, управління споживчого ринку міської ради, виконавчих комітетів районних у місті рад, Херсонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Управління патрульної поліції у м.Херсоні Департаменту патрульної поліції, Інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом м. Херсона та позаштатний спеціаліст-інфекціоніст управління охорони здоров'я міської ради.

Починаючи з 16 червня робочою групою проведено перевірки об'єктів торгівлі та ресторанного господарства, які здійснюють продаж пряної, маринованої, копченої, в'яленої готової та іншої рибної продукції по вул. Патона та вул. Шенгелія, вул. Кирила та Мефодія, вул. Лавреньова, на території ринків і ринкових містечок: підприємства «Дніпровський ринок» Херсонської обласної спілки споживчих товариств (вул. Миру, 19), ДП «Дружба-Плюс» ПрАТ «Підприємство Дружба» (вул. Миру, 20), ринку «Острів» ТОВ «Ліка» (вул. Патона,4), обслуговуючого кооперативу «Комунальний ринок» (вул. Миру, вул. Кирила та Мефодія), ТОВ «Шуменський ринок» (вул. Лавреньова).

Під час перевірок суб'єктів господарювання за вищевказаними адресами робочою групою виявлено, що на об'єктах торгівлі здійснюється реалізація рибної продукції в асортименті за товаро-транспортними накладними і деклараціями виробників про якість: ТОВ «Роллтрейд Україна» (м. Миколаїв), ТОВ ВТП «Тритон» (м.Миколаїв), ФОП Оса А.П. (м.Апостолове, Дніпропетровська область), ТОВ «Айсберг-фіш» (м.Дніпро).

Разом з тим, виявлено 4 випадки реалізації рибної продукції без відповідних документів, підтверджуючих якість харчових продуктів, 2 випадки - недодержання умов її продажу, оформлення товарно-транспортних накладних неналежним чином.

За результатами проведених перевірок робочою групою знято з продажу рибну продукцію за відсутності у суб'єктів господарювання відповідних документів на рибопродукцію.

Усіх суб'єктів господарювання попереджено про необхідність додержання ними санітарних та інших правил з продажу рибної продукції, наявність на об'єктах торгівлі та ресторанного господарства документів, підтверджуючих якість рибопродукції, а також про адміністративну відповідальність, у разі порушення ними законодавства.

Теги: риба
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости