У Херсоні відзначатимуть річницю Акта відновлення Української Держави


27 марта 2017 года.

Відзначення річниці підписання Акта відновлення Української Держави увійшло в план культурно-масових заходів Херсона на 2017 рік. Відповідний перелік офіційних святкувань затвердили на сесії міської ради 23 березня 2017 року. Нагадаємо, що рішення "Про щорічне відзначення в м. Херсоні проголошення Акта відновлення Української Держави" було ухвалено торік за ініціятиви депутата-свободівця Віталія Урбанського. Про це повідомляє Прес-служба Херсонської обласної організації ВО "Свобода".

Як зазначає Віталій Урбанський, "Свобода" спільно з іншими націоналістичними організаціями та патріотичною громадськістю не один рік відзначає в місті цю історичну подію. Водночас свободівці взяли на себе зобов'язання зробити відзначення річниці відновлення державности на місцевому рівні офіційним. Остаточно це вдалося затвердити рішенням міської ради.

"На відзначення історичної події закладено гроші з міського б'юджету, а також затверджено інформаційний супровід. Вважаю, що для початку це чудово. За сам же проєкт рішення щодо культурно-масових заходів ми фракцією не голосували, оскільки місцева влада проштовхує такі "свята" як: мітинг до Дня визволення Херсона, День партизанської слави, мітинг до Дня визволення України від фашистських загарбників тощо.

Як бачимо, роботи для повної декомунізації свідомости херсонців та, зокрема, й міської влади ще багато. Але напрямок вибрано і вже є невеличкі початкові кроки для утвердження в майбутньому нашого міста як південного форпосту націоналізму", ? коментує депутат Херсонської міської ради від ВО "Свобода" Віталій Урбанський.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости