У Херсоні відремонтували вагони-зерновози за новою технологією


17 октября 2018 года.

Працівники експлуатаційно-ремонтного вагонного депо ст. Херсон регіональної філії «Одеська залізниця» за участю фахівців філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» (НДКТІ) ПАТ «Укрзалізниця» вперше виконали роботи з модернізації та ремонту вагонів-зерновозів моделі 19-754.

За статистикою, близько 10% вагонів зазначеної моделі під час експлуатації зазнають деформації у вигляди тріщин хребтової балки, в результаті чого залізничники виключають з обігу такі вагони. Використання нової технології вже продемонструвало позитивні результати в ході минулорічних випробувань в умовах Дарницького вагоноремонтного депо і тепер запроваджується на Одеській магістралі.

Так, у серпні-вересні поточного року було модернізовано перші 10 вагонів-зерновозів, що мали дефекти хребтових балок з обох боків. Оновлені одиниці вагонного парку до кінця року будуть курсувати залізницею в експериментальному режимі, під час чого науковці здійснюватимуть періодичний контроль над станом рухомого складу, а по закінченню даного терміну спеціальна комісія надасть висновки щодо продовження впровадження нової технології в Херсонському вагонному депо.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости