У Херсоні відкрився Форум експортерів


20 июля 2017 года.

У приміщенні ДВНЗ "Херсонський державний аграрний університет" розпочався обласний Форум експортерів плодоовочевої групи Херсонщини. В рамках форуму проходить презентація громадської спілки "Таврійський клуб експортерів", метою якою є об'єднання виробників плодоовочевої продукції для здійснення експортної діяльності.

Під час презентації спілки відзначалось, що сьогодні Херсонська область є найбільшим виробником плодоовочевої продукції, херсонські томати та кавуни давно стали брендом. З іншого боку, Херсонщина є відомим гравцем на міжнародному аграрному ринку, але здебільшого в напрямку зернових та технічних культур, а наша плодоовочева продукція за кордоном ще досить маловідома. Тому напрямок експорту плодоовочевої продукції необхідно підтримувати та розвивати, тим більш що регіон має в цьому великий потенціал.

Головними задачами, які має на меті дана організація, є надання консультацій в питаннях вимог закордонних партнерів щодо товарів та консультацій по оформленню документів для здійснення експортної діяльності. Крім того, клуб здійснюватиме діяльність щодо консолідації сільгоспвиробників для створення партій та укладання контрактів.

В кінці форуму має бути підписаний п'ятисторонній меморандум між представниками облдержадміністрації, представниками фіскальних служб та громадської спілки "Таврійський клуб експортерів".

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости