У Херсоні відкрили виставку "Віддзеркалення"


25 апреля 2017 года.

У Херсоні відбулося відкриття виставки "Віддзеркалення". В експозиції представлені звітні роботи студентів, котрі займаються в майстерні під керівництвом Володимира Ткачука та Юріка Степаняна на кафедрі дизайну ХНТУ.

Характерні техніки - кераміка, графіка та керамографіка. Остання є досить цікавою, оскільки передбачає нанесення графічного зображення на сиру глину до запікання її у печі. Ще один незвичайний пластичний ефект досягається вкрапленням шматочків смальти в композиційну структуру. При цьому художник не може з достовірністю прогнозувати результат, а лише на базі отриманого раніше досвіду та інтуїції направляє напівфабрикат у потрібне русло. Ця техніка дозволяє побачити остаточний результат лише після відкриття печі.

Кожен з кураторів творчої майстерні вклав у студентів свою частку натхнення та досвіду, передаючи давню практику художників-керамістів молодому поколінню "з рук в руки". Володимир Ткачук - чудовий майстер-кераміст передав студентам власні прийоми. Роботи Юріка Степаняна на виставковій експозиції представлені авторською графікою та керамікою. Вони наповнені образними пошуками розкриття одвічних філософських тем таких, як "Любов", "Шлях художника у житті та суспільстві", "Передбачення своєї долі".

Всі бажаючі можуть ознайомитися з експозицією у виставковій залі НСХУ на площі Свободи, виставка працюватиме ще 2 тижні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости