У Херсоні відкрилась персональна виставка художниці Ольги Бринцевої


28 мая 2021 года.

У Херсонському художньому музеї сьогодні відкрили персональну виставку місцевої художниці Ольги Бринцевої. В експозиції представлені 63 роботи, 18 з яких - гобелени.

Роботи, які представлені на виставці, підготували більше року тому, але раніше представити їх публіці не могли через карантин, розповідає директорка музею Аліна Доценко.

"Тут багато дарів музею. Понад 50 Ольга Бринцева подарувала музею. Бринцева - дуже високого польоту художник. У неї 2 чи 3 вищі освіти, вона - педагог, брала участь у багатьох закордонних європейських виставках, пропагує українське, херсонське мистецтво".

Представлені на виставці роботи - це гобелени та живопис. Зроблені мисткинею вони за останні 10 роки. На них і херсонські пейзажі, і краєвиди інших країн: заслужена художниця України Ольга Бринцева зараз живе на Кипрі та активно подорожує. Є роботи і на духовну тематику.

Звання заслуженої художниці України Ольга Бринцева отримала 2020-го року. Через карантин змогла приїхати до рідного Херсона тільки зараз. Тому відзнаку вручили їй саме сьогодні.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости