У Херсоні відкриють інсталяцію «ГРАНІз»


26 июля 2017 года.

З ініціативи Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та Міністерства соціальної політики України, за сприяння Херсонської міської ради та Херсонської обласної державної адміністрації відбудеться відкриття інсталяції «ГРАНІз» та брифінг для ЗМІ 27 липня 2017 р. з 15:00 до 16:00 в м. Херсон на вулиці Суворова зі сторони пр. Ушакова. Про це повідомляє сайт ОДА.

«ГРАНІз» - тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Інсталяція «ГРАНІз» надає важливу інформацію про явище торгівлі людьми, знайомить із реальними історіями постраждалих, порадами із безпечного працевлаштування та подорожей, а також із номерами гарячих ліній із протидії торгівлі людьми. Інсталяція буде розміщена у Херсоні до 17 серпня 2017 р.

У відкритті інсталяції та брифінгу з нагоди відкриття братимуть участь:

Ірина Мидловець, спеціаліст Програми протидії торгівлі людьми Представництва МОМ в Україні;
Ілона Беньковська, головний спеціаліст відділу протидії торгівлі людьми Департаменту сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України;
Геннадій Причина, директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА;
Ігор Погорілий, Уповноважена особа за встановлення статусу постраждалої від торгівлі людьми, Департамент соціального захисту населення ХОДА;
Олег Шанько, начальник відділу боротьби із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми ГУ НП в Херсонській області;
Антон Єфанов, директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
Анжела Литвиненко, керівниця відокремленого підрозділу з протидії торгівлі людьми ГО ХОЦ «Успішна жінка».
Національна інформаційна кампанія «ГРАНІз» проводиться Представництвом МОМ в Україні у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та щедрої підтримки американського народу через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Виконавчим партнером МОМ в реалізації Національної інформаційної кампанії «ГРАНІз» в м. Херсон є ГО ХОЦ «Успішна жінка», яка організовує надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми та сприяє їх розвитку економічних можливостей, через навчання, психологічну допомогу, надання мікрогрантів, розвиток власної справи та мікро підприємництва.

Дослідження з питань міграції та торгівлі людьми в Україні, які представлені в інфографіці

Для додаткової інформації звертатися по тел: 099 349 36 47.
Контактна особа: Литвиненко Анжела Вікторівна.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости