У Херсоні відкриють інклюзивний простір для дітей «Сонячний світ»


13 сентября 2017 года.

17 вересня 2017 року в м. Херсоні на пр-ті Будівельників, 20 об 11 годині відбудеться урочисте відкриття інклюзивного простору дитячих мрій «Сонячній світ».

Про це повідомляють організатори заходу ГО «Сонячні діти Херсонщини». 

Батьки особливої малечі щодня долають безліч випробувань, аби їхні дітки змогли жити повноцінним життям. Та найскладніше - показати суспільству, що насправді такі малюки нічим не відрізняються від своїх однолітків! Багато для підтримки родин з дітьми з синдромом Дауна робить ГО «Сонячні діти Херсонщини». Наша місія: ми створюємо сприятливі умови для повноцінного життя людей з синдромом Дауна та їх сімей через здійснення просвітницької та адвокаційної діяльності.

Для надання соціальних послуг сім'ям, в яких виховуються діти з синдромом Дауна, для творчо-сенсорного розвитку дітей з народження потрібне тепле комфортне приміщення з необхідним обладнанням. Впродовж трьох років ми збирали кошти. Участь в благодійних акціях прийняло понад тисячу мешканців Херсону, Херсонської області та інших міст України. Депутати міської ради надали в оренду приміщення з трьох кімнат. Батьки дітей з синдромом Дауна власними силами зробили ремонт. Благодійники зібрали кошти та придбали обладнання та дидактичний матеріал для занять.

Єдиний інклюзивний простір дитячих мрій «Сонячний світ» готовий прийняти дітей з народження до вісімнадцятиріччя для творчо-сенсорного розвитку, психологічної та емоційної підтримки.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости