У Херсоні відбувся Українсько-Китайський форум економічного співробітництва


5 июня 2018 года.

31 травня 2018 року у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гончара відбувся Українсько-Китайський форум економічного співробітництва.

Спеціально для участі у Форумі до Херсона завітали 25 представників бізнесу з чотирьох провінцій КНР на чолі з генеральним секретарем Китайської асоціації з розвитку підприємництва за кордоном паном Хе Чженьвеєм.

Перш ніж Форум розпочався, китайська делегація відвідала Інститут зрошувального землеробства та долучилася до заходів з нагоди Міжнародного дня поля, що пройшли за участю губернатора Херсонської області, Президента Агарної Академії Наук України, фермерських господарств Херсонщини (смт.Наддніпрянське).

Китай - один з найбільших інвесторів світу, що має ресурс і бажання інвестувати в економіку України. Китайських інвесторів особливо цікавлять такі сфери як агропромисловий комплекс, транспорт і логістика, телекомунікаційні мережі, відновлювальна енергетика, машинобудування, інфраструктурні проекти.

На запрошення Херсонської торгово-промислової палати, підприємці і голови територіальних громад області скористалися нагодою запропонувати до уваги китайських гостей власні ділові пропозиції та інвестиційні проекти. Так, під час Форуму були презентовані пропозиції щодо співпраці у аграрній та харчовій галузі, суднобудуванні, оздоровчо-рекреаційній сфері, проекти розвитку Херсонського аеропорту і створення на Херсонщині індустріального парку. Українську сторону цікавлять не лише інвестиції як такі, але й можливість перейняти та впровадити китайські інноваційні технології.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости