У Херсоні відбувся турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA»


9 октября 2018 года.

У Херсоні з 05 по 07 жовтня 2018 року в спортивній залі Херсонського вищого училища фізичної культури пройшов відкритий міський турнір з художньої гімнастики «SKIFSKA NADIYA». Змагання проводила громадська організація ХСК «Кіокушин карате», в якому вже три роки працює відділення художньої гімнастики під керівництвом майстра спорту Жульової Світлани та хореографа Ткаченко Катерини.

В турнірі брали участь команди з Миколаєва, Кропивницького, Одеси, Кривого Рогу, Дніпра, Нікополя, Бердянська, Кам'янця-Подільського, Ізмаїлу, Білої Церкви та безпосередньо три команди з м. Херсона загалом понад 250 гімнасток.
Учасниці турніру продемонстрували не тільки свою граціозність, а й відмінну техніку володінням предметами в різних вправах. Вихованці ГО ХСК «Киокушин карате» зайняли перші місця у своїх вікових категоріях:
Ткаченко Злата, 2009 р.н;
Соболь Дарина, 2007 р.н;
Савченко Єлизавета, 2006р.н;
Прокоп'єва Софія, 2005 р.н.;
Грачова Катерина, 2004 р.н. (на даний момент вже навчається у Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту), а Кулініч Марині, 2002 р.н. - присвоєно звання кандидата в майстри спорту.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости