У Херсоні відбувся тренінг «Організація надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок бюджетних коштів»


18 апреля 2018 года.

У Херсоні відбувся тренінг «Організація надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за рахунок бюджетних коштів».

Участь у ньому взяли керівники та представники структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, об'єднаних територіальних громад, інших управлінь і закладів, залучених до процесу організації та надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Тренери - експерти з питань впровадження соціального замовлення ХМГО «Асоціація 21 століття» Валентина Шаповалова, Ірина Андрєєва та Тетяна Коршун ділилися з учасниками досвідом пілотів «Сталість ВІЛ-послуг» щодо впровадження соціального замовлення соціальних послуг.

За словами Валентини Шаповалової,під час тренінгу учасникам було представлено теми стосовно практики організації та надання соціальних послуг у сфері протидії ВІЛ-інфекції у м. Херсоні, законодавства щодо надання соціальних послуг, забезпечення фінансування соціальних послуг,основні етапи та складові процесу організації та фінансування соціальних послуг тощо.

«Сподіваємося, нам вдалося донести до учасників думку щодо необхідності надання соціальних послуг уразливим групам населення та хворим на ВІЛ/СНІД а також сформувати навички у визначені потреб громад у соціальних послугах. Учасники тренінгу отримали чіткий і послідовний алгоритм процесу організації і фінансування соціальних послуг», - резюмує голова адміністративної ради ХМГО «Асоціація 21 століття» Ярослав Зятюк.

По завершенню тренінгу 25 учасників отримали сертифікати.

Довідка. Тренінг проведенов рамках реалізації проекту «Поширення успішного досвіду пілотного проекту«Сталість ВІЛ-послуг у Херсонській області», який впроваджує ХМГО «Асоціація 21 століття» за підтримки Проекту USAID«Реформа ВІЛ-послуг у дії».

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости