У Херсоні відбувся семінар з питань охорони праці


27 апреля 2017 года.

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для привернення уваги світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

У цей день, з 2003 року, більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці, мета яких - підвищення інформованості щодо нещасних випадків і захворювань, які пов'язані з виконанням трудових обов'язків, систематизація даних про нещасні випадки на виробництві має важливе значення для їх профілактики та запобігання.

26 квітня у Херсонській міській раді відбувся семінар з питань охорони праці за участі працівників підприємств та служб охорони праці, управління соціальної політики міської ради, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Херсонській області, Головного управління Держпраці у Херсонській області.

Учасники семінару обговорили питання гігієни праці та удосконалення безпеки праці на підприємствах, в установах та організаціях. З нагоди свята кращих працівників підприємств нагороджено грамотами та подяками за багаторічну плідну працю.

Під час заходу також відбулось урочисте нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости