У Херсоні відбувся молодіжний тренінг "Право мати право"

У Херсоні відбувся молодіжний тренінг
25 марта 2016 года.

У центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки учора відбувся правовий  тренінг «Право знати право».

Тренінг розпочали з вільного формату спілкування: учні 9-А класу школи № 31 презентували свої плани на майбутнє в домашньому завданні «Ким я бачу себе через 10 років?». Тренер-волонтер від молодіжної громадської організації «Нова генерація» Дорофеєва Наталія допомогла присутнім подолати скутість та вийти на відверту розмову про сферу інтересів, надала рекомендації щодо реалізації задуманого, пропонувала підтримку, знайомила із сучасними херсонськими проектами, в яких може взяти участь і молодь. Далі говорили про успішні комунікації, розв'язання конфліктів та про основні принципи активного слухання.

Учасники виконували вправи «Слухати і чути» і «Слова, які ранять». Слова-образи, відображені ними на стікерах, в основному були пов'язані з проблемами спілкування, міжособистісними стосунками. На фліпчарті вималювалась картинка класифікації образливих слів. Присутні ділилися думками щодо права на самовираження, чи варто ним користуватися, якщо на кону - дружба. Намальований айсберг наочно продемонстрував безліч мікропроблем під час спілкування, які знаходяться під водою, тобто поза нашою увагою.

Порушена проблема спонукала старшокласників до внутрішнього самоосмислення та формулювання власного ставлення і розуміння обговорюваної теми.

Теги: право
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости